سبد خرید 0

وزنه 6 ضلعی رکورد 5 کیلوگرم

10 / 10
از 1 کاربر

Record dumbbell

محصولات >> وزنه >>
کد کالا : 46
معرفی به دوستان :

بررسی تخصصی و اجمالی

رکورد از تولید کنندگان انواع وزنه های بدنسازی و ایروبیک می باشد؛ در ساخت این نوع دمبل ها متریال های بسیار با کیفیتی به کار رفته و بسیار مقاوم هستند؛ همچنین طوری طراحی شده اند که خاصیت ارگونومی دارند و امنیت و آسایش را برای ورزشکار فراهم می کنند. این نوع دمبل با توجه به کاربردی که دارد در وزن ها مختلف ساخته شده است، وزن آن ها از 5 کیلوگرم شروع شده و به 50 کیلوگرم می رسد.

تعداد این دمبل ها 2 عدد است و هر کدام 5 کیلوگرم وزن دارند. از این دمبل ها در منزل و باشگاه می توان استفاده کرد و برای خانم ها و آقایان مناسب می باشد. از این ابزار در ورزش های هوازی و تمرینات تناسب اندام در باشگاه و منزل استفاده می شود. شکل وزنه شش ضلعی بوده و از دوام بالایی برخودار است. انجام تمرین با وزنه جزئی از برنامه بدنسازی و تناسب اندام محسوب می شود؛ با این وسیله می توان اغلب عضلات بالاتنه را درگیر و تقویت نمود.

شش ضلعی بودن قسمت برجسته آن باعث می شود این وزنه روی زمین غلت نخورد و به جایی اصابت نکند؛ بنابراین ورزشکار بدون نگرانی می تواند به تمرین با این وسیله بپردازد و سطح آمادگی جسمانی خود را افزایش بدهد. ترکیب تمرینات قدرتی با ورزش هوازی معمولاً نتایج فوق العاده ای دارد؛ مربیان فیتنس بر روی تمرین با وزنه تاکید دارند و هرگز آن را از برنامه ورزشکار حذف نمی کنند. وزنه از لوازم جانبی ورزش قدرتی و بدنسازی محسوب می شود؛ تمرین با این ابزار هماهنگی بدن را افزایش می دهد. ورزش با انواع وزنه از مدت ها پیش در تمام باشگاه های ورزشی و سالن های بدنسازی رواج پیدا کرده است.

مزایا

معایب

مشخصات فنی

ارسال نظر

علی :
0 0
خوب
نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()