سبد خرید 0

وزنه فرمانی رکورد 5 کیلوگرم

10 / 10
از 1 کاربر

Record dumbbell

محصولات >> وزنه >>
کد کالا : 556
معرفی به دوستان :

بررسی تخصصی و اجمالی

وزنه فرمانی رکورد 5 کیلوگرم ؛ وزنه فرمانی یکی دیگر از محصولات با کیفیت شرکت رکورد است؛ این ابزار ورزشی برای بانوان و آقایان قابل استفاده می باشد. وزنه اساسی ترین ابزار بدنسازی و فیتنس شناخته شده است؛ ورزش با وزنه برای کسانی که به دنبال افزایش قدرت بدنی هستند، ضروری می باشد؛ هر چه وزنه سنگین تر باشد، سطح تمرینات بالا می رود و بدن قوی تر می شود.

انجام تمرین با وزنه باعث می شود پس از چند ماه عضلات مشخص و قوی بشوند؛ مربیان فیتنس بر روی تمرین با وزنه تاکید دارند و هرگز آن را از برنامه ورزشکار حذف نمی کنند. این وزنه ها برای ایجاد سهولت در تمرینات به شکل فرمان اتومبیل طراحی شده اند. وزنه های فرمانی از نظر سایز و وزن با هم متفاوت هستند؛ سبک ترین این وزنه ها 2.5 کیلوگرم وزن دارد و سنگین ترین آن 25 کیلوگرم می باشد؛ در تمرینات قدرتی ورزشکار بر روی گروهی از عضلات خود متمرکز می شود و آن ها را مورد هدف قرار می دهد.

ممکن است با انجام یک سری تمرینات تکراری به یکنواختی رسیده و به اصطلاح درجا بزنید؛ در این حالت آمادگی جسمانی شما افزایش یافته و سطح تمرین برای شما پایین است؛ شاید آنقدر فرصت نداشته باشید تا با انجام تمرینات ورزشی بیشتر سطح تمرینات را بالا ببرید؛ بنابراین باید به فکر راه و چاره دیگری باشید؛ استفاده از وزنه یک راه حل مناسب است؛ با استفاده از این ابزار قدرت بدن افزایش پیدا کرده و عضلات بیشتری می سازید.

مزایا

معایب

مشخصات فنی

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()