سبد خرید 0

وزنه فرمانی رکورد 10 کیلوگرم

10 / 10
از 1 کاربر

Record dumbbell

محصولات >> وزنه >>
کد کالا : 100
معرفی به دوستان :

بررسی تخصصی و اجمالی

وزنه فرمانی رکورد 10 کیلوگرم ، وزنه فرمانی یکی دیگر از محصولات با کیفیت شرکت رکورد است؛ وزنه های فرمانی از نظر سایز و وزن با هم متفاوت هستند؛ سبک ترین این وزنه ها 2.5 کیلوگرم وزن دارد و سنگین ترین آن 25 کیلوگرم می باشد؛ در تمرینات قدرتی ورزشکار بر روی گروهی از عضلات خود متمرکز می شود و آن ها را مورد هدف قرار می دهد.

ممکن است با انجام یک سری تمرینات تکراری به یکنواختی رسیده و به اصطلاح درجا بزنید؛ در این حالت آمادگی جسمانی شما افزایش یافته و سطح تمرین برای شما پایین است؛ شاید آنقدر فرصت نداشته باشید تا با انجام تمرینات ورزشی بیشتر سطح تمرینات را بالا ببرید؛ بنابراین باید به فکر راه دیگری باشید؛ استفاده از وزنه یک راه حل مناسب است؛ با استفاده از این ابزار قدرت بدن افزایش پیدا کرده و عضلات بیشتری می سازید. این ابزار ورزشی برای بانوان و آقایان قابل استفاده می باشد.

وزنه اساسی ترین ابزار بدنسازی و فیتنس شناخته شده است؛ ورزش با وزنه برای کسانی که به دنبال افزایش قدرت بدنی هستند، ضروری می باشد؛ هر چه وزنه سنگین تر باشد، سطح تمرینات بالا می رود و بدن قوی تر می شود. انجام تمرین با وزنه باعث می شود پس از چند ماه عضلات مشخص و قوی بشوند؛ مربیان فیتنس بر روی تمرین با وزنه تاکید دارند و هرگز آن را از برنامه ورزشکار حذف نمی کنند. این وزنه ها برای ایجاد سهولت در تمرینات به شکل فرمان اتومبیل طراحی شده اند.

مزایا

معایب

مشخصات فنی

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()