سبد خرید 0

میله هالتر استیل رکورد 1 متر و 20 سانتی متری

10 / 10
از 1 کاربر

Record Steel barbell bars

محصولات >> هالتر >>
کد کالا : 120
معرفی به دوستان :

بررسی تخصصی و اجمالی

میله هالترها بر اساس اندازه تقسیم بندی می شوند؛ میله هالترهای استیل از سایز 1.20 تا 2 متری هستند. تعداد این میله هالترها 1 عدد است و توسط گروه تولیدی رکورد وارد بازار شده اند؛ میله هالتر وسیله ای است که توسط آن می توان صفحه وزنه های هالتری را مورد استفاده قرار داد. به وسیله میله هالتر در باشگاه بدنسازی حرکاتی مانند پرس سینه انجام پذیر است. تمرین با این ابزارها هماهنگی بدن را افزایش می دهد؛ ورزش با هالتر از مدت ها پیش در تمام باشگاه های ورزشی و سالن های بدنسازی رواج پیدا کرده است؛ این ابزار برای تمرینات بدنسازی و فیتنس کاربرد دارد.

ممکن است با انجام یک سری تمرینات تکراری به یکنواختی رسیده و در اصطلاح درجا بزنید؛ در این حالت آمادگی جسمانی شما افزایش یافته و سطح تمرین برای شما پایین است؛ شاید آنقدر فرصت نداشته باشید تا با انجام تمرینات ورزشی بیشتر سطح تمرینات را بالا ببرید؛ بنابراین باید به فکر راه و چاره دیگری باشید؛ استفاده از هالتر و سایر وزنه ها یک راه حل مناسب است؛ با استفاده از این ابزار، قدرت بدن افزایش پیدا کرده و عضلات بیشتری می سازید.

ورزش با هالتر از مدت ها پیش در تمام باشگاه های ورزشی و سالن های بدنسازی رواج پیدا کرده است؛ با هالتر می توان تمرینات قدرتی را با دامنه وسیعی انجام داد؛ در تمرینات قدرتی ورزشکار بر روی گروهی از عضلات خود متمرکز می شود و آن ها را مورد هدف قرار می دهد. انجام تمرین با هالتر جزئی از برنامه های بدنسازی و فیتنس محسوب می شود. تمرینات قدرتی توانایی بدن را بالا می برند؛ به همین دلیل همه افرادی که به ورزش روی آورده اند می بایست به انجام این گونه تمرینات بپردازند.

مزایا

معایب

مشخصات فنی

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()