سبد خرید 0

دمبل 6 ضلعی رکورد 10 کیلوگرم

10 / 10
از 1 کاربر

Record dumbbell

محصولات >> دمبل >>
کد کالا : 106
قیمت : 520,000 (تومان)
مبلغ قابل پرداخت : 520,000   (تومان)
معرفی به دوستان :

بررسی تخصصی و اجمالی

دمبل 6 ضلعی رکورد 10 کیلوگرم از جنس چدن خاکستری ساخته شده است و مقاومت بسیار زیادی دارد و دسته های این وزنه از جنس فولاد بوده که روکشی مقاوم روی آن را پوشانده است و در دست گرفتن این وزنه ها را آسان می کند. دمبل های شش ضلعی روی زمین ثابت می مانند و لیز نخواهند خورد و این ویژگی از درصد آسیب دیدگی ما کم خواهد کرد.

از وزنه ها علاوه بر تقویت عضلات می توانید برای رسیدن به کاهش وزن نیز استفاده کنید، زیرا سرعت انجام دادن ورزش را با وزنه می توانید بالا ببرید و این کار سبب می شود سوخت و ساز بدنتان نیز افزایش پیدا کند و سریعتر به اهداف مورد نظرتان برسید. چدن و فولاد هر دو در برابر ضربات مقاوم هستند و آسیبی نمی بینند و در نهایت این دمبل شش ضلعی نیز با پرت شدن یا ضربه دچار خرابی و تغییر شکل نخواهند شد. این دمبل ساخت کمپانی رکورد می باشد و این نوع دمبل ها به صورت ست (دو عدد دمبل) به فروش می رسند.

هر کدام از این دمبل ها 10 کیلوگرم وزن دارند که سبک ترین دمبل در بین دمبل این کمپانی می باشند و به راحتی در خانه یا باشگاه، تمام آقایان و بانوان می توانند از آنها استفاده کنند. با کمک وزنه می توانید برنامه بدنسازی و تناسب اندام خوبی اجرا کرده و عضلات بدن مخصوصا عضلات بالاتنه خود را درگیر کنید و آنها را پرورش دهید. این وزنه های شش ضلعی در وزن های متفاوتی ساخته شده اند که با توجه به قدرت و آمادگی جسمانی تان می توانید از بین آنها انتخاب کنید.

مزایا

معایب

مشخصات فنی

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()