سبد خرید 0

دمبل 3 کیلویی ریباک 10053

10 / 10
از 1 کاربر

Reebok Dumbbell 10053

محصولات >> دمبل >>
کد کالا : 10053
معرفی به دوستان :

بررسی تخصصی و اجمالی

این ابزار کلاسیک وسیله ای چند منظوره محسوب می شود. با دمبل می توان ناهماهنگی های قدرتی بدن را برطرف کرد و تمرینات استقامتی- قدرتی مناسبی انجام داد. این وسیله بسیار جمع و جور است و می توان آن را در فضای کوچک جا داد؛ دمبل ها برای حرکات پویا ایده آل هستند و برای تمرینات قلبی- عروقی نیز به کار می آیند. در صورتی که تصمیم دارید بر روی عضلات خاصی متمرکز بشوید، دمبل بهترین گزینه می باشد. ورزش با این وسیله فواید زیادی برای بدن دارد و می تواند شکل بدن را موزون و خوش فرم بکند؛ با دمبل می توان تمرینات متعددی انجام داد.

این دمبل دارای پلاستیک مقاوم است که موجب عمر بالای آن شده و از سر خوردن در دست پیشگیری می کند؛ دمبل در هر محیطی قابل استفاده می باشد. این وسیله برای قوی کردن و حجیم کردن عضلات مورد استفاده قرار می گیرد. استحکام بالا، طراحی فوق العاده، دوام زیاد و دارا بودن قابلیت تمرکز بر اغلب عضلات از فواید دمبل می باشد. این دمبل ها یک جفت هستند و هر کدام 3 کیلوگرم وزن دارند. توسط این دمبل می توان تمرینات قدرتی بسیاری با دامنه وسیعی انجام داد و بر روی گروهی از عضلات متمرکز شد. دمبل به تنهایی به عنوان بخشی از برنامه تمرینی کاربرد دارد.

تمرینات قدرتی قسمت اصلی برنامه ورزشی برای تناسب اندام می باشد؛ در تمرینات قدرتی برای این که همه عضلات به کار گرفته بشوند، باید تجهیزات ورزشی را با یکدیگر ترکیب کرد. اغلب مربیان بر روی استفاده از دمبل و هالتر تاکید دارند. ورزش با دمبل منجر به هماهنگ شدن اعضای بدن شده و قدرت کلی بدن را تقویت می کند. دمبل ها یکی از پرکاربردترین و محبوب ترین وسایلی است که در باشگاه های ورزشی و سالن های بدنسازی مورد استفاده قرار می گیرد؛ با این وسیله می توان تمریناتی مانند سرشانه، پرس، جلو بازو، لانژ، اسکات و... را انجام داد و عضلات گوناگون را تقویت کرد.

افرادی که مدتی است به ورزش های هوازی و ایروبیک مشغول هستند می توانند با در دست گرفتن دمبل و انجام تمرینات سطح ورزش را افزایش داده و آمادگی جسمانی خود را بالا ببرند. دمبل در مواقعی کاربرد دارد که بخواهید عضله مشخصی را بسازید و یا مایل هستید قدرت بدنی کلی خود را افزایش بدهید. دمبل هم مورد توجه بدنسازها قرار دارد و هم برای کسانی که می خواهند به فیتنس برسند مفید می باشد.

مزایا

معایب

مشخصات فنی

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()