سبد خرید 0

دمبل پلاستیکی گچی رکورد 9 کیلوگرم

10 / 10
از 1 کاربر

Record dumbbell

محصولات >> دمبل >>
کد کالا : 99
معرفی به دوستان :

بررسی تخصصی و اجمالی

گروه تولیدی رکورد ارائه دهنده دمبل های تو پر پلاستیکی است؛ تعداد این دمبل ها 2 عدد است و هر کدام 9 کیلوگرم وزن دارند. داخل این دمبل از گچ پلاستیکی فشرده پر شده و با توجه به شکل حرکات، وزن های متنوعی دارد. این نوع وزنه در وزن های 3 کیلوگرم، 5 کیلوگرم و 9 کیلوگرم در بازار موجود است. رنگ بندی این نوع دمبل نیز تنوع دارد. خانم ها و آقایان در باشگاه های بدنسازی با دمبل به انجام تمرینات متنوعی می پردازند.

با دمبل می توان تمرینات گوناگونی انجام داد؛ تمرین با این وزنه باعث می شود پس از چند ماه عضلات مشخص و قوی بشوند.استحکام بالا، طراحی فوق العاده، دوام زیاد و قابلیت ایجاد تمرکز بر روی بسیاری از عضلات از ویژگی های این دمبل ها به شمار می آید. تمرینات قدرتی توسط دمبل با دامنه گسترده ای انجام پذیر است؛ در تمرینات قدرتی ورزشکار بر روی گروهی از عضلات خود تمرکز می یابد و آن ها را مورد هدف قرار می دهد.

انجام تمرین با دمبل جزئی از برنامه های بدنسازی و فیتنس است. تمرینات قدرتی توانایی بدن را بالا می برند؛ به همین دلیل همه افرادی که به ورزش روی آورده اند می بایست به انجام این گونه تمرینات بپردازند. ترکیب تمرینات قدرتی با ورزش هوازی معمولاً نتایج فوق العاده ای دارد. در صورتی که تمایل دارید بر روی گروه خاصی از عضلات متمرکز بشوید، می توانید با دمبل تمرین انجام بدهید. پلاستیکی بودن وزنه امنیت ورزشکار را افزایش داده و باعث می شود در صورت برخورد با بدن فرد آسیب نبیند.

مزایا

معایب

مشخصات فنی

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()