سبد خرید 0

دمبل پلاستیکی گچی رکورد 5 کیلوگرم

10 / 10
از 1 کاربر

Record dumbbell

محصولات >> دمبل >>
کد کالا : 55
معرفی به دوستان :

بررسی تخصصی و اجمالی

دمبل اساسی ترین ابزار بدنسازی و فیتنس شناخته شده است؛ تعداد این دمبل های تو پر پلاستیکی که توسط شرکت رکورد ساخته و عرضه شده 2 عدد است و هر کدام 5 کیلوگرم وزن دارند. داخل این دمبل های پلاستیکی گچ فشرده پر شده و با توجه به نوع حرکت های بدنسازی وزن های مختلفی دارد. این نوع وزنه در وزن های 3 کیلوگرم، 5 کیلوگرم و 9 کیلوگرم موجود می باشد و دارای رنگ بندی متنوعی است.

پلاستیکی بودن وزنه امنیت ورزشکار را افزایش داده و باعث می شود در صورت برخورد با بدن فرد آسیب نبیند. ترکیب تمرینات قدرتی با ورزش هوازی معمولاً نتایج فوق العاده ای به همراه دارد؛ با دمبل می توان تمرینات قدرتی را با دامنه وسیعی انجام داد؛ در تمرینات قدرتی ورزشکار بر روی گروهی از عضلات خود متمرکز می شود و آن ها را مورد هدف قرار می دهد. انجام تمرین با دمبل جزئی از برنامه های بدنسازی و فیتنس محسوب می شود.

تمرینات قدرتی توانایی بدن را بالا می برند؛ به همین دلیل همه افرادی که به ورزش روی آورده اند می بایست به انجام این گونه تمرینات بپردازند. ترکیب تمرینات قدرتی با ورزش هوازی معمولاً نتایج فوق العاده ای دارد. مربیان فیتنس بر روی تمرین با وزنه تاکید دارند و هرگز آن را از برنامه ورزشکار حذف نمی کنند. دمبل از لوازم جانبی ورزش قدرتی و بدنسازی محسوب می شود؛ تمرین با این ابزار هماهنگی بدن را افزایش می دهد.

مزایا

معایب

مشخصات فنی

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()