سبد خرید 0

دمبل لدراگوما Heavyblock

10 / 10
از 1 کاربر

Ledragomma Heavyblock

محصولات >> دمبل >>
کد کالا : 926
معرفی به دوستان :

بررسی تخصصی و اجمالی

افرادی که مدتی است به ورزش های هوازی و ایروبیک مشغول هستند می توانند با در دست گرفتن دمبل و انجام تمرینات، سطح ورزش را افزایش داده و آمادگی جسمانی خود را بالا ببرند. دمبل در مواقعی کاربرد دارد که بخواهید عضله مشخصی را بسازید و یا مایل هستید قدرت بدنی کلی خود را افزایش بدهید. دمبل هم مورد توجه بدنسازها قرار دارد و هم برای کسانی که می خواهند به فیتنس برسند مفید می باشد.

این 2 دمبل مخصوص ساخت کشور ایتالیا هستند؛ در صورتی که با این دمبل ها به صورت منظم و اصولی تمرین انجام بدهید استقامت فیزیکی، قدرت، چالاکی و ظاهر عمومی بدن به طور قابل ملاحظه ای بهبود پیدا می کند. در هنگام خرید یک جفت از این دمبل ها، یک دفترچه راهنما به خریدار داده می شود که به 5 زبان ترجمه شده است. این دمبل ها از مواد پلاستیکی درست شده اند و جایگزین مناسبی برای دمبل های قدیمی که از جنس فلز بودند، به شمار می آیند.

دمبل های Heavy block چندان سفت و سخت نیستند و در صورت برخورد با بدن به ورزشکار آسیب نمی رسانند. این دمبل ها وزن های مختلفی می توانند داشته باشند که از 1 کیلوگرم شروع شده و به 5 کیلوگرم می رسد؛ زیار می توان داخل آن ها را با آب و شن پر کرد. دمبل لدراگوما برای تقویت عضلات دست و پا مناسب می باشد. توسط این دمبل می توان تمرینات قدرتی بسیاری با دامنه وسیعی انجام داد و بر روی گروهی از عضلات متمرکز شد. دمبل به تنهایی به عنوان بخشی از برنامه تمرینی کاربرد دارد.

تمرینات قدرتی قسمت اصلی برنامه ورزشی تناسب اندام می باشند؛ در تمرینات قدرتی برای این که همه عضلات به کار گرفته بشوند، باید تجهیزات ورزشی را با یکدیگر ترکیب کرد. این وسیله بسیار جمع و جور است و می توان آن را در فضای کوچکی جا داد؛ دمبل ها برای حرکات پویا ایده آل هستند و برای تمرینات قلبی- عروقی نیز به کار می آیند. در صورتی که تصمیم دارید بر روی عضلات خاصی متمرکز بشوید، دمبل بهترین گزینه می باشد. ورزش با این وسیله فواید زیادی برای بدن دارد و می تواند شکل بدن را موزون و خوش فرم بکند؛ با دمبل می توان تمرینات متعددی انجام داد.

مزایا

معایب

مشخصات فنی

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()