سبد خرید 0

دمبل لدراگوما Heavyball

10 / 10
از 1 کاربر

Ledragomma Heavyball

محصولات >> دمبل >>
کد کالا : 925
معرفی به دوستان :

بررسی تخصصی و اجمالی

دمبل لدراگوما Heavyball ، دو عدد دمبل مخصوص که ساخت کشور ایتالیا هستند؛ در صورتی که با این دمبل ها به صورت منظم و اصولی تمرین انجام بدهید استقامت فیزیکی، قدرت، چالاکی و ظاهر عمومی بدن به طور قابل ملاحظه ای بهبود پیدا می کند. در هنگام خرید یک جفت از این دمبل ها، یک دفترچه راهنما به خریدار داده می شود که به 5 زبان ترجمه شده است. این دمبل ها از مواد پلاستیکی درست شده اند و جایگزین مناسبی برای دمبل های قدیمی که از جنس فلز بودند، به شمار می آیند.

دمبل های Heavy ball چندان سفت و سخت نیستند و در صورت برخورد با بدن به ورزشکار آسیب نمی زنند. این دمبل ها وزن های مختلفی می توانند داشته باشند که از 900 گرم شروع شده و به 3 کیلوگرم می رسد؛ چون می توان آن ها را با آب و شن پر کرد. دمبل لدراگوما برای تقویت عضلات دست و پا مناسب می باشد. توسط این دمبل می توان تمرینات قدرتی بسیاری با دامنه وسیعی انجام داد و بر روی گروهی از عضلات متمرکز شد.دمبل به تنهایی به عنوان بخشی از برنامه تمرینی کاربرد دارد.

تمرینات قدرتی قسمت اصلی برنامه ورزشی تناسب اندام می باشند؛ در تمرینات قدرتی برای این که همه عضلات به کار گرفته بشوند، باید تجهیزات ورزشی را با یکدیگر ترکیب کرد. افرادی که مدتی است به ورزش های هوازی و ایروبیک مشغول هستند می توانند با در دست گرفتن دمبل و انجام تمرینات، سطح ورزش را افزایش داده و آمادگی جسمانی خود را بالا ببرند. دمبل در مواقعی کاربرد دارد که بخواهید عضله مشخصی را بسازید و یا مایل هستید قدرت بدنی کلی خود را افزایش بدهید. دمبل هم مورد توجه بدنسازها قرار دارد و هم برای کسانی که می خواهند به فیتنس برسند مفید می باشد.

مزایا

معایب

مشخصات فنی

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()