سبد خرید 0

دمبل ایروبیک رکورد 2 کیلوگرم

10 / 10
از 1 کاربر

Record dumbbell

محصولات >> دمبل >>
کد کالا : 225
قیمت : 90,000 (تومان)
مبلغ قابل پرداخت : 90,000   (تومان)
معرفی به دوستان :

بررسی تخصصی و اجمالی

دمبل ایروبیک رکورد 2 کیلوگرم ؛ محدوده وزنی دمبل های رکورد از نیم کیلوگرم تا 5 کیلوگرم است. دمبل یک وسیله کلاسیک برای بدنسازی و ساختن عضلات می باشد و یک وسیله چند کاره شناخته شده است؛ توسط آن می توان ناهماهنگی های بدن را از بین برد؛ این ابزار در تمرینات سرعتی- قدرتی کاربرد دارد؛ اگر مایل هستید بر روی گروه خاصی از عضلات متمرکز بشوید، می توانید با دمبل تمرین انجام بدهید.

تعداد این دمبل ها 2 عدد است و هر کدام 2 کیلوگرم وزن دارند؛ از این ابزار در ورزش های هوازی و تمرینات تناسب اندام در باشگاه و منزل استفاده می شود. شکل وزنه شش ضلعی بوده و روکش پلاستیکی آن مانع زنگ زدگی و کثیفی آن می شود؛ همچنین از دوام بالایی برخودار است. انجام تمرین با دمبل جزئی از برنامه بدنسازی و تناسب اندام به شمار می آید؛ با این وسیله می توان اغلب عضلات بالاتنه را درگیر و تقویت کرد.

شش ضلعی بودن قسمت برجسته آن باعث می شود این دمبل روی زمین قل نخورد و به جایی برخورد نکند؛ بنابراین ورزشکار بدون نگرانی می تواند به تمرین با این وسیله بپردازد و سطح آمادگی جسمانی خود را افزایش بدهد. ترکیب تمرینات قدرتی با ورزش هوازی معمولاً نتایج فوق العاده ای به بار می آورد؛ مربیان فیتنس بر روی تمرین با وزنه تاکید دارند و هرگز آن را از برنامه ورزشکار حذف نمی کنند. دمبل از لوازم جانبی ورزش قدرتی و بدنسازی محسوب می شود؛ تمرین با این ابزار هماهنگی بدن را بالا می برد. روکش پلاستیکی باعث می شود پوست ورزشکار به طور مستقیم با فلز داخل آن برخورد نداشته باشد و ایجاد حساسیت نکند.

مزایا

معایب

مشخصات فنی

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()