سبد خرید 0

دمبل استیل رکورد 1 کیلوگرمی

10 / 10
از 1 کاربر

Record dumbbell

محصولات >> دمبل >>
کد کالا : 901
معرفی به دوستان :

بررسی تخصصی و اجمالی

دمبل استیل رکورد 1 کیلوگرمی ؛ 2 عدد دمبل که هر کدام 1 کیلوگرم وزن دارند؛ دمبل استیل یکی دیگر از محصولات با کیفیت شرکت رکورد است؛ این دمبل ها از جنس استیل ساخته شده اند و در تمرینات بدنسازی و ایروبیک کاربرد دارند. این ابزار ورزشی برای بانوان و آقایان قابل استفاده می باشد؛ رویه اسفنجی و دسته آن امنیت ورزشکار را افزایش می دهد و باعث می شود دمبل از دست او سر نخورد.

این دمبل ها در وزن های 750 گرم، 1 کیلوگرم، 1.5 کیلوگرم، 2 کیلوگرم و 3 کیلوگرم عرضه می شود؛ با دمبل می توان تمرینات قدرتی را با دامنه وسیعی انجام داد؛ در تمرینات قدرتی ورزشکار بر روی گروهی از عضلات خود متمرکز می شود و آن ها را مورد هدف قرار می دهد. انجام تمرین با دمبل جزئی از برنامه های بدنسازی و فیتنس محسوب می شود.

تمرینات قدرتی توانایی بدن را بالا می برند؛ به همین دلیل همه افرادی که به ورزش روی آورده اند می بایست به انجام این گونه تمرینات بپردازند. ترکیب تمرینات قدرتی با ورزش هوازی معمولاً نتایج فوق العاده ای دارد. مربیان فیتنس بر روی تمرین با وزنه تاکید دارند و هرگز آن را از برنامه ورزشکار حذف نمی کنند. دمبل از لوازم جانبی ورزش قدرتی و بدنسازی محسوب می شود؛ تمرین با این ابزار هماهنگی بدن را افزایش می دهد.

مزایا

معایب

مشخصات فنی

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()