سبد خرید 0

وزنه کتل بل 16 کیلویی 12316 ریباک

10 / 10
از 1 کاربر

Reebok Kettlebell

محصولات >> دمبل >>
کد کالا : 12316
معرفی به دوستان :

بررسی تخصصی و اجمالی

وزنه کتل بل 16 کیلویی 12316 ریباک ، شرکت Reebok انگلستان طراحی و ساخته شده است و برای تمرینات انفجاری مناسب می باشد؛ کتل بل در مقایسه با دمبل تمرکز بیشتری بر روی عضلات ایجاد می کند؛ ورزشکار می تواند توسط این ابزار تمرینات پویا و پرانرژی داشته باشد؛ حرکات اصلی که با کتل بل انجام می شود press، the bent، swing، row، the clean هستند. کتل بل مرکز ثقل بهتری در بدن به وجود می آورد و می توان توسط آن طیف وسیعی از تمرینات چالشی را انجام داد و بدن خود را از چند بعد مختلف تقویت نمود.

همچنین این تمرینات باعث افزایش انعطاف پذیری شده و ماهیچه ها را می سازد؛ این وسیله با درگیر کردن عضلات اصلی قدرت کلی بدن را افزایش می دهد؛ دستگیره نرم آن باعث می شود به راحتی بتوانید کتل بل را در دست بگیرید. با این ابزار می توان گروه های مختلفی از عضلات را به کار گرفت و تمرینات متنوعی انجام داد. دسته عریض و ارگونومی آن طوری طراحی شده که در تمرینات سهولت به وجود می آورد. وزن خالص این کتل بل 16 کیلوگرم است.

با کتل بل می توان تمرینات قلبی- عروقی مناسبی انجام داد و بدن را به مرحله چربی سوزی رساند. یکی از دلایل محبوبیت کتل بل این است که عملکرد ورزشکار را بهبود می بخشد و گروه مختلفی از عضلات به کار گرفته می شوند. با این وسیله می توان بر روی چند عضله تمرکز پیدا کرد. کتل بل های ریباک از جنس فولاد هستند و روکش پلاستیکی ضخیمی دارند که باعث دوام بیشتر و ایمنی ورزشکار می شود. به دلیل دستگیره یک تکه و عریض به سادگی روی ساعد قرار می گیرد و برای تمرینات قدرتی سنگین ایده آل هستند.

مزایا

معایب

مشخصات فنی

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()