سبد خرید 0

وزنه کتل بل 12 کیلویی 12312 ریباک

10 / 10
از 1 کاربر

Reebok Kettlebell

محصولات >> دمبل >>
کد کالا : 12312
معرفی به دوستان :

بررسی تخصصی و اجمالی

با کتل بل می توان بلند کردن سریع وزنه را انجام داد و تمرینات پرتحرک و پرانرژی زیادی را اجرا کرد؛ این وزنه کتل بل 12 کیلویی 12312 ریباک توسط شرکت Reebok انگلستان طراحی و ساخته شده است و برای تمرینات انفجاری مناسب می باشد؛ این وسیله با درگیر کردن عضلات اصلی قدرت کلی بدن را افزایش می دهد؛ دستگیره نرم آن باعث می شود به راحتی بتوانید کتل بل را در دست بگیرید. با این ابزار می توان گروه های مختلفی از عضلات را به کار گرفت و تمرینات متنوعی انجام داد. دسته عریض و ارگونومی آن طوری طراحی شده که در تمرینات سهولت به وجود می آورد.

وزن خالص این کتل بل 12 کیلوگرم است. این وسیله بدن شما را همسان می کند؛ با آن می توانید بدن خود را مانند کلکسیون ایزوله ای بسازید. با این ابزار ورزشی می توان چربی سوزی انجام داد و به تناسب اندام دست یافت. کتل بل های ریباک از جنس فولاد هستند و روکش پلاستیکی ضخیمی دارند که باعث دوام بیشتر و ایمنی ورزشکار می شود. به دلیل دستگیره یک تکه و عریض به سادگی روی ساعد قرار می گیرد و برای تمرینات قدرتی سنگین ایده آل هستند.

رنگ براق آن باعث می شود به وضوح گوی را ببینید و تمرکزتان به هم نخورد. با این ابزار به راحتی می توان بر روی گروهی از عضلات تمرکز یافت.عضلات دوسر بازویی و سه سر به وسیله این گوی به راحتی درگیر می شوند. کتل بل در مقایسه با دمبل تمرکز بیشتری بر روی عضلات ایجاد می کند؛ ورزشکار می تواند توسط این ابزار تمرینات پویا و پرانرژی داشته باشد؛ حرکات اصلی که با کتل بل انجام می شود press، the bent، swing، row، the clean هستند.

کتل بل مرکز ثقل بهتری در بدن به وجود می آورد و می توان توسط آن طیف وسیعی از تمرینات چالشی را انجام داد و بدن خود را از چند بعد مختلف تقویت نمود. همچنین این تمرینات باعث افزایش انعطاف پذیری شده و ماهیچه ها را می سازد. با کتل بل می توان تمرینات قلبی- عروقی مناسبی انجام داد و بدن را به مرحله چربی سوزی می رساند. یکی از دلایل محبوبیت کتل بل این است که عملکرد ورزشکار را بهبود می بخشد و گروه مختلفی از عضلات را به کار می گیرد؛ با این وسیله می توان بر روی چند عضله تمرکز پیدا کرد.

مزایا

معایب

مشخصات فنی

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()