سبد خرید 0

وزنه پا نیم کیلویی ریباک 11073

10 / 10
از 1 کاربر

Reebok 11073

محصولات >> وزنه >>
کد کالا : 11073
معرفی به دوستان :

بررسی تخصصی و اجمالی

ممکن است با انجام یک سری تمرینات تکراری به یکنواختی رسیده و در اصطلاح درجا بزنید؛ در این حالت آمادگی جسمانی افزایش یافته و سطح تمرین برای شما پایین است؛ شاید آنقدر فرصت نداشته باشید تا با انجام تمرینات ورزشی بیشتر سطح تمرینات را بالا ببرید؛ بنابراین باید به فکر راه و چاره دیگری باشید؛ استفاده از وزنه مچ، یک راه حل مناسب است؛ با استفاده از این ابزار قدرت بدن افزایش پیدا کرده و عضلات بیشتری می سازید.

یک عدد وزنه نیم کیلوگرمی به رنگ طوسی و آبی که ترکیب بسیار زیبایی می باشد و برای ورزش بسیار مناسب است. اغلب بانوان از این مچ بندها استفاده می کنند و با این وسیله سطح تمرینات را افزایش می دهد؛ این وزنه دارای بست گیره و حلقه می باشد که می توان آن را دور مچ پا بست و امنیت زیادی ارائه می دهد. این مچ بند یک وسیله جانبی است که در هنگام دویدن، پریدن و راه رفتن، وزن را افزایش داده و منجر به کالری سوزی بیشتر می شود.

ورزش با وزنه منجر به کالری سوزی بیشتر، کاهش خطر ابتلا به پوکی استخوان، قوی تر شدن بدن و بهبود عملکرد ارگان های داخلی بدن می شود. ورزش با وزنه قسمت مهم برنامه تناسب اندام شناخته شده است و اگر علاقه ندارید با دمبل و یا وزنه های دیگری که باید آن را با دست حمل کنید، تمرین انجام بدهید، استفاده از وزنه پا بهترین انتخاب می باشد.

مزایا

معایب

مشخصات فنی

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()