سبد خرید 0

میله هالتر استیل رکورد 1 و نیم متری

10 / 10
از 1 کاربر

Record Steel barbell bars

محصولات >> هالتر >>
کد کالا : 150
معرفی به دوستان :

بررسی تخصصی و اجمالی

میله هالتر استیل رکورد 1 و نیم متری ؛ تعداد این میله هالترها 1 عدد است و توسط گروه تولیدی رکورد وارد بازار شده اند.میله هالترها بر اساس ابعاد و وزن هالتر تقسیم بندی می شوند؛ ابعاد و قطر آن ها با یکدیگر متفاوت است. میله هالتر استیل از سایز 1.20 تا 2 متری هستند؛ این میله هالتر 1 و نیم متر طول دارد. تمرینات قدرتی، توانایی بدن را بالا می برند؛ به همین دلیل همه افرادی که به ورزش روی آورده اند می بایست به انجام این گونه تمرینات بپردازند.

میله هالتر وسیله ای است که توسط آن می توان صفحه وزنه های هالتری را مورد استفاده قرار داد. به وسیله میله هالتر در باشگاه بدنسازی حرکاتی مانند پرس سینه انجام پذیر است؛ با استفاده از این ابزار قدرت بدن افزایش پیدا کرده و عضلات بیشتری می سازید. هالتر از لوازم جانبی ورزش قدرتی و بدنسازی محسوب می شوند؛ تمرین با این ابزارها هماهنگی بدن را افزایش می دهد. ورزش با هالتر از مدت ها پیش در تمام باشگاه های ورزشی و سالن های بدنسازی رواج پیدا کرده است.

با هالتر می توان تمرینات قدرتی را با دامنه معینی انجام داد؛ در تمرینات قدرتی ورزشکار بر روی گروهی از عضلات خود متمرکز می شود و آن ها را مورد هدف قرار می دهد. عضلات بافت مهمی هستند که انرژی بدن را تامین می کنند و سوخت و ساز را افزایش می دهند؛ به همین دلیل ورزش با وزنه جزئی از برنامه تناسب اندام به شمار می آید؛ مربیان بر روی انجام این گونه تمرینات تاکید دارند. انجام تمرین با هالتر باعث می شود پس از چند ماه عضلات مشخص و قوی بشوند.

مزایا

معایب

مشخصات فنی

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()