سبد خرید 0

ست کتل بل ریباک

10 / 10
از 1 کاربر

Reebok Kettlebell Rack

محصولات >> دمبل >>
کد کالا : 225
معرفی به دوستان :

بررسی تخصصی و اجمالی

کتل بل یک ابزار ورزشی گوی مانند است که دارای دسته می باشد؛ به دلیل دستگیره یک تکه و عریض به سادگی روی ساعد قرار می گیرد و برای تمرینات قدرتی سنگین ایده آل است. رنگ براق آن باعث می شود به وضوح گوی ها را ببینید و تمرکزتان به هم نخورد. برای افزایش سطح تمرینات هوازی می توانید از کتل بل استفاده کنید. با این ابزار به راحتی می توان بر روی گروهی از عضلات تمرکز یافت. عضلات دوسر بازویی و سه سر به وسیله این گوی ها به راحتی درگیر می شوند؛ از هر وزن یک جفت وجود دارد که باعث می شود تمرین موزونی انجام بدهید و توازن بدن حفظ بشود. این ست کتل بل توسط شرکت انگلیسی Reebok ساخته شده و از کیفیت بالایی برخودار است.

ظاهر این وسیله کاملا حرفه ای می باشد و مدل چیدمانی دقیق و زیبا دارد که در فضای کمی می توان از آن نگه داری کرد. 12 گوی بر روی 3 طبقه جا می گیرند. طبقات ساختار محکمی دارند و برای نگهداری اجسام سنگین مناسب می باشد. ابعاد رک 4*15 و 134*50 سانتی متر می باشد. وزن ناخالص کتل بل ها 4، 8،12، 16، 20، 24، 28، 32، 36 کیلوگرم است و برای تمرینات انفجاری ایده آل می باشد و ورزشکار می تواند به وسیله آن ها عضلات مختلف بدن خود را درگیر کند و قدرت کلی بدن را افزایش بدهد.

دستگیره های نرم این وسایل به راحتی در دست قرار می گیرد و چون عریض ارگونومی هستند به راحتی می توان با این گوی ها تمرین انجام داد. همراه با این وزنه ها می توان تحرک زیادی داشت و برای تمرینات هوازی مناسب هستند. کتل بل در مقایسه با دمبل تمرکز بیشتری بر روی عضلات ایجاد می کند؛ ورزشکار می تواند توسط این ابزار تمرینات پویا و پرانرژی انجام بدهد؛ حرکات اصلی که با کتل بل انجام می شود press، the bent swing، row، the clean هستند.

کتل بل مرکز ثقل بهتری در بدن به وجود می آورد و می توان توسط آن طیف وسیعی از تمرینات چالشی را انجام داد و بدن خود را از چند بعد مختلف تقویت کرد. همچنین این تمرینات باعث افزایش انعطاف پذیری شده و ماهیچه ها را می سازد. با کتل بل می توان تمرینات قلبی- عروقی مناسبی انجام داد و بدن را به مرحله چربی سوزی می رساند.یکی از دلایل محبوبیت کتل بل این است که عملکرد ورزشکار را بهبود می بخشد و گروه مختلفی از عضلات به کار گرفته می شوند. با این وسیله می توان بر روی چند عضله تمرکز پیدا کرد. کتل بل های ریباک از جنس فولاد هستند و روکش پلاستیکی ضخیمی دارند که باعث دوام بیشتر و ایمنی ورزشکار می شود.

مزایا

معایب

مشخصات فنی

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()