سبد خرید 0

ست هالتر و دمبل آذیموس 50Kg

10 / 10
از 1 کاربر

Azimuth 101-50kg Dumbbell

محصولات >> دمبل >>
کد کالا : 10150
قیمت : 1,600,000 (تومان)
مبلغ قابل پرداخت : 1,600,000   (تومان)
معرفی به دوستان :

بررسی تخصصی و اجمالی

ست هالتر و دمبل کروم آذیموس 50Kg در کشور چین تولید شده است و با برند آذیموس به بازار جهانی عرضه می شود ؛ ست هالتر و دمبل کروم آذیموس 50Kg یکی از اصلی ترین تجهیزات بدنسازی به شمار می آید که کاربرد فراوانی در تقویت عضلات و ماهیچه ها دارد. تعداد 3 دسته روکش دار از جنس آنتی باست در این ست هالتر و دمبل کروم آذیموس 50Kg وجود دارد که با تعریق دست حین تمرین از سر خوردن وزنه ها جلوگیری خواهد شد. ست هالتر و دمبل کروم آذیموس 50Kg از ضربه پذیری بالایی برخوردار است که با افتادن از دست یا برخورد با سایر دستگاه ای بدنسازی به آسانی آسیب نمی بیند.

این ست هالتر و دمبل کروم آذیموس 50Kg دارای کیف است که این امر حمل و نقل ست هالتر و دمبل کروم آذیموس 50Kg را آسان نموده است ؛ در صورتی که تصمیم دارید علاوه بر محیط منزل از این ست هالتر و دمبل کروم آذیموس 50Kg در باشگاه بدنسازی نیز استفاده نمایید تنها کافیست وزنه ها را از دسته ها جدا نموده و به آسانی کیف حاوی دمبل و هالتر را با خود حمل کنید. از مزیت هالتر می توان به کنترل راحت تر آن با استفاده از هر دو دست اشاره کرد که به شما این اجازه را می دهد تا تمرینات سنگین تری اجرا نمایید.

ست هالتر و دمبل کروم آذیموس 50Kg کمترین وزنه ای که دارد 0.5 کیلوگرم بوده و بیشترین وزنه در این ست هالتر و دمبل کروم آذیموس 50Kg معادل 25 کیلوگرم است. دمبل هایی که در این ست هالتر و دمبل کروم آذیموس 50Kg قرار گرفته است از نوع کروم بوده که همگی دایره ای شکل می باشند. تمرین با دمبل یکی از بهترین روش ها برای فرم دهی و رشد عضلات بازوها به طور همسان می باشد و شما می توانید تمرینات با دمبل را ، تمرینات مکمل قرار دهید. می توانید به آسانی وزنه هایی که در این ست هالتر و دمبل کروم آذیموس 50Kg قرار گرفته است را به دسته ها متصل نموده و شروع به اجرای حرکت با استفاده از این ست هالتر و دمبل کروم آذیموس 50Kg نمایید. یکی از مزایای این ست هالتر و دمبل کروم آذیموس 50Kg این است که شما می توانید از دمبل و نیز هالتر استفاده کنید.

مزایا

معایب

مشخصات فنی

محصولات مرتبط

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()