سبد خرید 0

دمبل استیل رکورد 750 گرم

10 / 10
از 1 کاربر

Record dumbbell

محصولات >> دمبل >>
کد کالا : 750
معرفی به دوستان :

بررسی تخصصی و اجمالی

با دمبل می توان تمرینات قدرتی را با دامنه وسیعی انجام داد؛ در تمرینات قدرتی ورزشکار بر روی گروهی از عضلات خود متمرکز می شود و آن ها را مورد هدف قرار می دهد. انجام تمرین با دمبل جزئی از برنامه های بدنسازی و فیتنس محسوب می شود. تمرینات قدرتی توانایی بدن را بالا می برند؛ به همین دلیل همه افرادی که به ورزش روی آورده اند می بایست به انجام این گونه تمرینات بپردازند. ترکیب تمرینات قدرتی با ورزش هوازی معمولاً نتایج فوق العاده ای دارد.

2 عدد دمبل که هر کدام 750 گرم وزن دارند؛ دمبل استیل یکی دیگر از محصولات با کیفیت شرکت رکورد است؛ این ابزار ورزشی برای بانوان و آقایان قابل استفاده می باشد. این دمبل ها از جنس استیل ساخته شده اند و در تمرینات بدنسازی و ایروبیک کاربرد دارند.رویه اسفنجی و دسته آن امنیت ورزشکار را افزایش می دهد و باعث می شود دمبل از دست او سر نخورد.

این دمبل ها در وزن های 750 گرم، 1 کیلوگرم، 1.5 کیلوگرم، 2 کیلوگرم و 3 کیلوگرم عرضه می شود. تمرین با این وزنه باعث می شود پس از چند ماه عضلات مشخص و قوی بشوند.استحکام بالا، طراحی فوق العاده، دوام زیاد و قابلیت ایجاد تمرکز بر روی بسیاری از عضلات از ویژگی های این دمبل به شمار می آید.

مزایا

معایب

مشخصات فنی

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()