سبد خرید 0

دسته دمبل واشری لاستیکی رکورد

10 / 10
از 1 کاربر

Record Dumbbell bar

محصولات >> دمبل >>
کد کالا : 135
معرفی به دوستان :

بررسی تخصصی و اجمالی

ممکن است با انجام یک سری تمرینات تکراری به یکنواختی رسیده و در اصطلاح درجا بزنید؛ در این حالت آمادگی جسمانی شما افزایش یافته و سطح تمرین برای شما پایین است؛ شاید آنقدر فرصت نداشته باشید تا با انجام تمرینات ورزشی بیشتر سطح تمرینات را بالا ببرید؛ بنابراین باید به فکر راه و چاره دیگری باشید؛ استفاده از دمبل و سایر وزنه ها یک راه حل مناسب است؛ با استفاده از این ابزار، قدرت بدن افزایش پیدا کرده و عضلات بیشتری می سازید. تعداد این دسته دمبل ها 2 عدد است و توسط گروه تولیدی رکورد وارد بازار شده اند؛ این ابزار برای تمرینات بدنسازی و فیتنس کاربرد دارد.

دسته دمبل بر اساس وزن، جنس و ابعاد تقسیم بندی می شود. انواع دسته بندی آن شامل دسته دمبل استیل، دسته دمبل واشری لاستیکی، دسته دمبل ستاره ای و دسته دمبل قهرمانی می شود. تمرین با این ابزارها هماهنگی بدن را افزایش می دهد. ورزش با هالتر از مدت ها پیش در تمام باشگاه های ورزشی و سالن های بدنسازی رواج پیدا کرده است.

با دمبل می توان تمرینات قدرتی را با دامنه وسیعی انجام داد؛ در تمرینات قدرتی ورزشکار بر روی گروهی از عضلات خود متمرکز می شود و آن ها را مورد هدف قرار می دهد. انجام تمرین با دمبل و هالتر جزئی از برنامه های بدنسازی و فیتنس محسوب می شود. تمرینات قدرتی توانایی بدن را بالا می برند؛ به همین دلیل همه افرادی که به ورزش روی آورده اند می بایست به انجام این گونه تمرینات بپردازند.

مزایا

معایب

مشخصات فنی

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()